+ 90 533 930 40 47

Sosyal Medyada Biz}

Turizm Taşımacılığı

Kaliteli turizm taşımacılık turlar kiralama transfer Çeşmeli Özbek güvencesi ile !

Ülke ve dünya genelinde turizm, kongre, seminer ve vip taşımacılığı faaliyetinde bulunan Çeşmeli Özbek Turizm ve Taşımacılık geniş ve modern araç filosu ile sektörün önde gelen şirketlerinden biri olma gururunu taşımaktadır.

Geniş ve modern araç filomuz da tüm lüks marka araçlar ile hizmet vermekteyiz.

personel-t1

%100 memnuniyet ilkesiyle gerçekleştirdiğimiz Turizm Taşımacılığı operasyonlarımızda müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşlamak ve müşterilerimizi Çeşmeli Özbek’den almış olduğu hizmetten maksimum seviyede faydalandırmak amacıyla titizlikle çalışmaktayız.

Bu alanda her zaman öncü rol oynayarak, yapmış olduğumuz satınalmalarda filomuzu her zaman en güvenilir ve en yeni araçlarla dinamik tutmayı başardık. Turizm Taşımacılığı Dolayısıyla müşterilerimizin en konforlu ve en güvenilir seyahati satınalmalarını sağladık.

Günümüz teknolojisinin bize sağladığı tüm imkanlardan faydalandık. Tüm araçlarımızı GPS sistemleriyle donattık, yerlerini an be an takip ettik ve gecikme olasıklarını sıfıra indirmek için araçlarımızın tümüne Navigasyon cihazları entegre ettik. Dolayısıyla en kısa ve en açık yolları kullanarak trafiğin yarattığı etkileri minimalize ettik.

Turizme uygun araçlarımız ve rehberlerimiz ile hava alanı- otel transferleri ve şehir içi yabancı misafir transferleri, hafta sonu gezileri, kültür turları, günü birlik geziler, paket turlar, isteğe bağlı özel grup gezi organizasyonlarınızda %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.

Çeşmeli Özbek en büyük çabası, 
güvenli ve rahat bir yolculuk 
imkânı yaratmak ve 
beklentileri kısa sürede karşılayarak, 
yolcu ve kafilelerin 
memnuniyetini sağlamaktır.
Çeşmeli Özbek, sahip olduğu teknik donanım, bilgi ve tecrübe ile turistik amaçlı organizasyonlara, gruplara, acente ve şirketlere araç ve rehberlik hizmeti vermektedir. Firmanın en büyük çabası güvenli ve rahat bir yolculuk imkânı yaratmak ve beklentileri kısa sürede karşılayarak yolcu ve kafilelerin memnuniyetini sağlamaktır.
Turizm taşımacılığında kullanılan araçlar yolcu sayısına göre, farklı büyüklük ve tipte olup konforlu ve yeni modellerdir. Bu araçların personeli, tecrübeli, yolları bilen, turistik bölgeleri iyi tanıyan eğitimli elemanlardan oluşmaktadır.
 
12 Mart 2016
281 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN