+ 90 533 930 40 47

Sosyal Medyada Biz}

Bisiklet Kiralama

izmir-bisiklet-kiralama

Bisiklet kiralama hizmeti de sunmaktayız. Bisikletlerimizi saatlik, yarım gün, tam gün, haftalık ve aylık olarak kiralayabiliyorsunuz. Bisikletlerimiz 1.kalitedir. Kiralık bisikletlerimiz arasında Dağ Bisikleti, Yol Bisikleti, Tur Bisikleti, Bayan Bisikleti, Çocuk Bisikleti, BMX modelleri mevcuttur.

Şehrimizde bisiklet kiralama hizmetini kaliteli ve profesyonel bisikletler ile haftanın 7 günü günlük,haftalık ve aylık kiralama süreleri ile tüm bisikletseverlerin kullanımına sunduk.

Çeşmeli Özbek, Bisiklet Kiralama Hizmeti,

Çeşmeli Özbek olarak sizlere kiralama hizmeti de sunmaktayız. Bisikletlerimizi saatlik, yarım gün, tam gün, haftalık ve aylık olarak kiralayabiliyorsunuz. Bisikletlerimiz 1.kalitedir. Kiralık bisikletlerimiz arasında Dağ Bisikleti, Yol Bisikleti, Tur Bisikleti, Bayan Bisikleti, Çocuk Bisikleti, BMX modelleri mevcuttur.

Kaskınız yoksa emniyetiniz için bizden istemeyi unutmayınız. Bisiklet kaskı Çeşmeli Özbek’ten size ücretsiz olarak verilecektir.

Gıcır gıcır bir Lombardo elektrikli bisikletin üzerinde sürüş keyfi yaşarken, görmek istediğiniz yerleri seçerek, Ebedi Şehri kendi temponuzda keşfedin.

Elektrikli bir bisiklet sürmek, büyük bir alanı yorulmadan keşfetmenin kolay ve eğlenceli yoludur.
Elektrikli bir bisiklet üzerinde ise şehrin tüm cevherlerine kolayca ve ter dökmeden ulaşabilirsiniz.

Size verilecek bir harita ve önerilen rotalar sayesinde, şehrin en güzel manzarasına sahip yerlerin keyfini çıkarabilir ve kiralama süresi boyunca Roma’yı mümkün olduğunca keşfedebilirsiniz.

Farklı boyutlarda ve küçük çocuklar için çocuk koltuğu bulunan bisikletler ile bu aktivite tüm aile için harikadır. Kasklar, bisiklet sepetleri ve çalınmaya karşı kilitler sağlanmaktadır.

Uzman bir sürücü olmanıza gerek yok. Nasıl bisiklet sürüldüğünü anımsadığınız sürece, bir elektrikli bisiklet gezisinin keyfini çıkarabilirsiniz.

 
08 Mart 2016
224 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN