+ 90 533 930 40 47

Sosyal Medyada Biz}

Yat Kiralama

Özel Yat kiralama hizmetimizle, sevdiklerinizle, dostlarınızla veya konuklarınızla Çeşme’nin eşsiz atmosferinde bir gezi yada diğer organizasyonlarınızı yapmak istemezmisiniz? Hizmetimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin.
702x302_yat_yachting_kiralama_hizmetleri_cesmeli_ozbek
Personelli yelkenli tekneler dünyada çok fazla sayıda üretilmemekle birlikte yelken konusunda profesyonel olan ve yelken sporunu seven deniz severler büyük yelkenliler yaptırarak oluşturdukları takım ruhu ile adrenalinin üst seviyelerine ulaşırlar. Yat Kiralama bu yatların maliyetleri yüksektir ve özel tasarım gerektirir pek çoğu yelkenli yatlar olarak sayfamızda listelenen bu yatlar geleneksel şekli ile yapılarak iç mekan ve dizayn olarak çok lüks ve son teknoloji ile donatılmaktadır. yelkenli tekneler deyince ilk akla gelen bu yatlar tecrübeli personeli ile denizdeki yaşamı kolaylaştırır. yelkenli yatlar i organize etmek için yat sahipleri ile merkez acenta sözleşmesi yaparak portföyümüze ekliyoruz . her yatın ayrı ayrı tüm detaylarını resimleyerek sayfamıza teknik bilgileri ile birlikte koyup misafirlerimize kiralık yelkenli konusunda çok sayıda alternatif sunuyoruz. meraklıları gün geçtikce artan fiber yelkenli kiralık yatlar portföyümüzde bulunmaktadır.

Kiralık Yelkenli Yatlar

Kiralık yelkenli yatlar ile yelken sporu ve mavi yolculuk yapmanıza yardımcı oluruz…

Biz kurumsal olarak kiralık yelkenli yatlar seçkin teknelerimiz ile misafirlerimize unutamayacaklari kadar güzel, huzurlu ve konforlu bir tatil sunuyoruz. Personelli kiralık yelkenli yatlar ile mavi tur yapmak isteyen misafirlerimiz çok keyifli bir Yat Kiralama yelkenli tatili yaşayacaklardır.  Rüzgarı yakalayan kaptan yelkenleri fora ederek makineyi kapatınca teknenin dalgalarda çıkardığı hışırtı ve yatın genel sessizliğini hafif bir müzikle süsler, sessiz bir kuğu gibi denizin maviliklerinde süzülmenin verdiği heyecan muhteşemdir. Günümüzde stresli ortamlarda çalışanlar için sessiz bir tatil, bol oksijen ve pırıl pırıl parlayan tertemiz sularda yüzmenin verdiği haz çok farkllıdır. Kiralık yelkenli yatlar içerisinde barındırdıkları konfor ile beş yıldızlı otellerin gerçekten rakibidir. yelkenli fiber tekneler güvertelerinin dar ve kullanışsız olması ve bu yelkenlilerin personelsiz olması tercihin ahşap yelkenlilerden olmasına sebep olmaktadir.

Kiralık yelkenli yatlar

Kiralık yelkenli yatlar genelde Yat Kiralama profesyonel yelken ekibi ve kalifiye personel gerektirmektedir. Yelkenli tekne deyince akla ilk gelen, Personelli büyük yelkenli yatlar veya  küçük yelkenli spor amaçlı olanlardır. Yelkenli yatları kiralayan müşterilerimiz genelde amatör yat kulanma belgesi olan kişilerdir. Denize olan ilgi ve sevgilerinden sınavlara girip amatör ehliyet alabilirler ve bizden 30 ile 54 feet aralığında yelkenli yat kiralayıp, yelken seyri yapmayı öğrenmek için yardımcı bir yelken hocası istemektedirler.

bazı müşterilerimizde, her yıl gelip ailesiyle beraber bizden personelsiz yelkenli tekne kiralayarak bir hafta boyunca ege ve akdeniz sahillerinde beğendikleri koyları dolaşarak tatillerini yapmakta, hem özel hemde cok huzurlu denizde tatil imkanından faydalanmaktadırlar.

Personelli yelkenli yatlar konusunda genelde türkiye olarak yetersiz kalmaktayız sebebi yeterli kalifiye personel ve bu sektörün henüz iyi anlaşılamamış olmasındandır. Yat Kiralama bazen yabancı müşterilerimizden büyük boy yelkenli tekne talebi almaktayız fakat Türkiyedeki mega yelkenli yat sayısı az olduğundan bu taleplere cevap veremediğimizden alternatif olarak büyük yelkenli yerine delüks guletler önermek zorunda kalıyoruz.

 
07 Mart 2016
263 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN