+ 90 533 930 40 47

Sosyal Medyada Biz}

Vizyonumuz

Şeffaflık: Çeşmeli Özbek müşterileri; şikayet, talep ve sorularını doğru, eksiksiz, anlaşılabilir ve kolay bir şekilde istedikleri an ulaştırabilmektedir. Tüm iletişim kanallarımız sizlere açıktır.

Erişilebilirlik: şikayet, talep ve soruları için tüm erişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirler.

Objektiflik: Çeşmeli Özbek müşterilerinin herhangi bir konu hakkında başvurdukları şikayet, talep ve soruları ön yargısız ve adil bir şekilde değerlendirilmektedir.

Ücret: Çeşmeli Özbek müşterilerinin herhangi bir konu hakkında başvurdukları şikayet, talep ve soruları; değerlendirilip çözülürken herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Gizlilik: Çeşmeli Özbek müşterilerinin kişisel bilgilerinin korunması son derece önemlidir. Bu nedenle bize emanet ettiğiniz kişisel bilgileriniz her zaman gizli tutulmaktadır.

Müşteri Odaklılık: Her zaman en iyisini hak eden Çeşmeli Özbek müşterilerine; etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunulmakta, ihtiyaçları karşılanmakta ve hakları her zaman korunmaktadır.

Hesap Verilebilirlik: Çeşmeli Özbek müşterilerinin; şikayet, talep ve soruları, kayıt altına alınarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kararlarımız gerekçeleriyle açıklanır.

Hızlı ve Etkin Çözüm: En yenilikçi bayilerden biri olan Çeşmeli Özbek, müşterilerinin daha iyi hizmet alabilmesi ve doğru yönlendirilebilmeleri için, sunulan tüm satış, servis ve kiralama hizmetlerinde sürekli iyileştirmeler yapılmaktadır.

Profesyonellik: Çeşmeli Özbek müşterilerine, ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretebilmek için sektöre yenilikler getirmektedir.

Sürekli İyileştirme: Çeşmeli Özbek müşterilerine; uzman şikayet çözüm organizasyonu ile en iyi hizmeti sunmaktadır.