+ 90 533 930 40 47

Sosyal Medyada Biz}

Özdere Shuttle

Özdere Shuttle

Özdere Shuttle – Shuttle Özdere

Özdere İzmir merkeze güneyden yaklaşık 70 km uzaklıkta bir tatil beldesidir. İdari olarak izmir menderes ilçesine bağlıdır.
Belde içerisinde kıyıdan çeşitli uzaklıklardaki irili , ufaklı otel , motel ,tatil köyü ve pansiyonları , ev pansiyonculuğu ile toplam yatak sayısı 15000′i aşmaktadır. Türk Hava Kuvvetleri ve Merkez Bankası Eğitim Kamplarının yatak sayıları toplamı 3500 civarındadır . Günümüzde , 40 km.lik sahil şeridi ile Ege’nin masmavi sularıyla kucaklaşan Özdere, 55 km.lik alan üzerinde kışın 15.000 , yazın 100.000 üzeri nüfusu ağırlar.Kalemlik Milli Parkı ise eşsiz güzelliği ile kamping ve günü birlik turizme hizmet vermektedir .
Tarihi Ören Yerlerine yakınlığı kadar , Adnan Menderes Hava Limanı ve Selçuk Efes Hava limanına , Kuşadası ve Çeşme Deniz Limanlarına yakınlığı Özdere’yi kara ve deniz yolları ile Dünyaya açılan bir pencere haline getirmiştir. İzmir havalimanı transfer ve Adnan menderes havalimanın dan Türkiye’ ye sizin aracılığınız ile iş için gelen misafirlerinize iyi bir ilk izlenim bırakmak ve onları özel hissettirmek istemezmiydiniz? Çeşmeli Özbek Turizm ile mutlaka çalışmalısınız. Çünkü onları sizin adınıza yabancı dil bilen, güler yüzlü çalışanları lüks bir araç ile karşılayarak, İzmir havalimanı Transferi gerçekleştiriyor. Son model ve şık bir tasarımla dizayn üretilen araçlar, Çeşme, Alaçatı, IlıcaDalyan, Kuşadası, Selçuk, Özdere, Gümüldür, Seferihisar ve Ege bölgesi tüm illerine tatil bölgelerindeki otel ve tatil köylerine geliş ve dönüşlerde uygun fiyatlarla hizmetinizde. Her türlü lüks donanıma sahip ve günlük gazete, mecmua, televizyon, ipad , Bilgisayar bulunmaktadır. Vip Havaalanı Transferi kuruluşlarının içerisinde, sağladığı hizmetlerin kalitesi ile alanında profesyonel olan firmamız, size bir telefon kadar yakındır. İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat otel transferi ve havaalanı transferi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz..

 
18 Mart 2016
133 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN