+ 90 533 930 40 47

Sosyal Medyada Biz}

Ilıca Rent A Car

Ilıca Rent A Car

Ilıca Rent a Car – Rent A Car Ilıca

 ( Ilıca ÖZBEK RENT a Car ) 2000 ‘ li Yıllardan Beri Geliştirmekte ve faalitlerini başarı ile devam ettirmekte olan Ilıca ‘ nin En Başarılı Turizm Şirketidir. Alaçatı Bölgesinde Sunmuş Olduğu RENT A CAR Hizmetleri İlede Ilıca ‘ nin En iyi Rent a car Hizmetlerini Veren Firmasına Sahip Olmaktadır. 2016 Yılının Yepyeni ve Konforlu Arabaları ile Çeşmeli ÖZBEK Rent a Car Gün Geçtikçe Rent a car ve Turizm Başarılarına İmza Atmaya Devam Etmektedir. Çeşmeli ÖZBEK Rent a Car ; Yepyeni Arabaları İle Yıllardır Bu İşin İçinde Olan Güvenilir & Kusursuz Hizmet Sunan Çeşmeli Özbek Ve Ekibi Tarafından Profesyonelleş’miş duruma gelmiştir. Hemen Sizde 0533 935 96 63  Numaralı Telefonu Çevirin. Arabanız Hazırlansın! Sadece Bunlarla’da Kalmayıp Diğer İşlerinde de Gerçek Olarak Profesyonel’leşmiş Olan Çeşmeli Özbek Sizlere Gerek TRANSFER Olsun , Gerek Shuttle Hizmetleri Olsun , Gerek Günlük TUR & Otobüs Kiralama Yada Kongre ve Toplantı Hizmeti Olsun. Çeşme ve Ilıca Bölgesinden HER Türlü Turizm Performansını Eksiksiz ve Mükemmel Bir Şekilde Karşılıyor!

oto-kiralama

 

Ilıca Rent a Car ( Rezervasyon Bildirimi )

Ilıca YAZ Aylarında Kalabalık Olduğu İçin Bizim Sizlere Sunmuş Olduğumuz Araçlarımız Genellikle Hafta Sonları Sürekli Olarak Müşterilerde’dir. Öncelik olarak Rezervasyon yaptırmanızı tercih ederiz. Örneğin Önümüzdeki Cuma günü Araba’ya ihtiyacınız var. Nasıl olsa Ilıca Özbek Rent a Car ‘ da Araba Var Deyipte o şekilde bırakmayın. Bizlere Telefon Numaramızdan Ulaşın ” Cuma Gününe Arabamı Rezerve etmek istiyorum” şeklinde bir hatırlatma yada NOT Olarak Bırakın. Sizinde İçiniz rahat Olsun Bizlerinde…

Ilıca ( Özbek ) Rent a car Kiralama Koşulları ve Bilgilendirme

* Ilıca Rent a Car | En Az Kiralama Süresi 24 Saat ‘ tir.

* Aylık kiralamalarda, en az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin İletişime Geçin.

* Kiracının  araç kiralamak için 21 yaşında ve en az 2 yıllık, yerli ve uluslararası ehliyete sahip olması gerekmektedir.

* Trafik cezaları Kiracıya aittir. Araçların trafik veya diğer kurumlar tarafından alıkonulması durumunda bu süre kira süresine dahil edilir.

 
24 Mart 2016
49.267 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN