+ 90 533 930 40 47

Sosyal Medyada Biz}

ILICA KUŞADASI TRANSFER

ILICA KUŞADASI TRANSFER

ILICA KUŞADASI TRANSFER

İzmir Ilıca Kuşadası  Transfer  Kuşadası Ulaşım Servisi

İzmir Ilıca yapacağınız inişlerde sizi terminal çıkış kapısında, üzerinde , bize daha önceden bildirmiş olduğunuz ismin yazılı olduğu levha ile siz veya misafirlerinizi karşılamaktayız .

Gerek yurt içi gerekse yurt dışı uçuşlar olsun rezervasyonda bize verdiğiniz uçuş bilgisiyle uçağınızı online olarak takip edip şoför arkadaşımızın tam vaktinde karşılama yapmasını sağlamaktayız .

Karşılama sonrası şoför arkadaşımız otoparkta bekleyen aracımıza kadar varsa valizlerinize de yardım ederek eşlik etmektedir .

Hizmetimiz kişiye özeldir ve bize verdiğiniz kişi sayısı kadar aracımız yolcu almaktadır . Kesinlikle başka yolcu alınmamaktadır .

Araç bekleme yapmadan ve durmaksızın gideceğiniz adresin kapısına kadar sizi bırakır . Ödemeyi ise transfer sonrası ulaşımınızı sağlayan arkadaşımıza elden yapabilirsiniz . ( eğer yolcu misafiriniz ise ve ödemeyi siz önceden yapmak istiyorsanız size vereceğimiz banka hesabına da yatırabilirsiniz. )

Eğer gidiş – dönüş transfer ihtiyacınız varsa ,rezervasyon yaptırırken veya daha sonra bize dönüş bilgilerini verdikten sonra uçağınızın kalkmasından 1,5 saat önce havalimanında hazır bulunacakmışsınız gibi sizi bulunduğunuz noktadan alıp tekrar havalimanına ulaştırıyoruz.

Transfer ücretleri araç tiplerine ve gideceğiniz mevkiye göre farklılık gösterir.

kusadasi-harbour

Araçlarımızın tümü klimalı yeni model konforlu araçlardır . Rezervasyonunuzu 0533 930 40 47  nolu numaradan rezervasyon  yapabilirsiniz . Ayıca bilmek istediğiniz diğer konular hakkında bilgi için sıkça sorulan sorular sayfamıza bakabilirsiniz.

Ilıca  Kuşadası Transfer, aile tipine uygun araçlara sahip geniş bir araç filosuna sahiptir. Ayrıca şehir içi ulaşım istekleriniz dahilinde firma size istediğiniz durumunda şoförlü araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Bunun dışında yapacağınız gezi veya turlar için özel araç tahsil etmenin yolu yine Ilıca  Kuşadası Transfer den geçiyor. Son model kiralık araçlarımız ile turlarınızın tadını arttıracak olan Ilıca  Transfer Araç Kiralama müşteri ilişkilerinde sürekli kendini geliştiren personelleri ile daima müşteri odaklı hizmet vermektedir. Ilıca  Kuşadası Transfer de firmanızı araç filosu satın alma masraflarından da kurtarabilirsiniz. Uzun vadeli araç kiralama fırsatı ile firmanızın filosunu oluşturabilir, araç için yapacağınız masrafları firma bünyesinde başka şekillerde değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Daha geniş hizmet yelpazesi için Çeşmeli Özbek Ilıca   Kuşadası Transfer web sayfasını ziyaret ediniz.

İzmir Ilıca  kuşadası transfer mesafe 185 km dir..kuşadası na ulaşım süreniz ortalama 2 saat sürmektedir..

İzmir Ilıca  Kuşadası transfer

İzmir e hava yolu ile gelmeyi düşünen konuklarımız İzmir Ilıca’dan Kuşadası na ulaşım sağlamak için transfer hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Transfer hizmetlerimizde lüks ve konforlu araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Transfer hizmeti veren araçlarımızın hepsinin bakımları ve kontrolleri gerektiği şekilde yapıldığından hizmet sırasında sorun yaşanmamaktadır. İzmir Ilıca  Kuşadası transfer hizmetimiz sayesinde gidiş ve dönüşlerde konuklarımız sorun yaşamadan gidecekleri adrese tam zamanında ulaşım sağlamaktadır. Kuşadası na daha hızlı ulaşmak isteyenler hangi amaçla olursa olsun havalimanına indikleri anda sorun yasamadan ulaşım sağlamak istediklerinde transfer hizmetlerimizden yararlanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilmektedir. İzmir Ilıca  Kuşadası na gitmek isteyenler her durumda firmamız sayesinde lük araçlar ile daha hızlı ve kolay bir şekilde alandan alınarak istedikleri adrese ulaşımları sağlanmaktadır.

 
30 Ekim 2016
39 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN