+ 90 533 930 40 47

Sosyal Medyada Biz}

Çeşme Çiftlikköy Familia Otel Transfer

Çeşme Çiftlikköy Familia Otel Transfer

“Biz Bize” Olmanın Gönül Rahatlığı Club Familia’da Yaşanır. Ailenizle birlikte huzur dolu bir tatil yapabilmeniz için hiçbir ayrıntının ihmal edilmediği Club Familia’da, “biz bize” olmanın verdiği gönül rahatlığıyla keyifli zamanlar yaşanır. Mavi bayraklı denizi, bay ve bayanlara özel ayrı havuzları, plajları, her ihtiyacınızın düşünüldüğü lüks odaları, Türk ve dünya lezzetlerini bir arada bulabileceğiniz zengin açık büfe mutfağı, çocuk oyun alanları ve animasyonları ile Club Familia Çeşme, ailece geçireceğiniz tatilinizi unutulmaz kılar..

Vizyonumuz

Gelişime, yeniliklere açık olarak, mütedeyyin ailelerin hassasiyetlerine, Türk gelenek-göreneklerine uygun tatil anlayışı ve kaliteli hizmet ile alternatif turizm sektöründe büyüyüp otel zinciri oluşturarak önce Ege’de daha sonrada Türkiye’de en iyi alternatif turizm otel zinciri unvanını kazanmak, Club Familia markasını en iyi noktalara taşımak.

famil

Misyonumuz

Türk aile yapısına uygun tatil anlayışı ile hizmet veren otelimizi tercih eden misafirlerimizin; gelişime açık, yenilikçi, her zaman müşteri odaklı düşünen, kaliteye önem veren, MANEVİ değerlere saygı gösteren, her zaman memnuniyetin her şeyden önemli olduğu düşüncesiyle hareket eden tesisimizden, beklentilerinin üzerinde memnuniyet duyarak ve unutulmaz bir tatil yaşamış olarak ayrılmalarını sağlamak.

 

Ege’nin İncisi Çeşme

Doğudan Urla, kuzeyden Karaburun, batı ve güneyden Ege Denizi ile çevrili olan Çeşme, Türkiye’nin güzide tatil beldelerinden biridir. Çeşme, denizi, temiz havası, ve kültürel mirasıyla gezilmeye ve görülmeye değerdir.

 

Tarihi ve Turistik Yerler

Çeşme Kalesi ve Müzesi
1508 yılında II. Beyazıt tarafından yaptırılan kale bugün müze olarak kullanılmaktadır ve Çeşme’nin en çok ziyaret edilen tarihi eseridir. Günümüze kadar çok iyi bir şekilde korunarak gelen kale içinde Çeşme Arkeoloji Müzesi yer almaktadır.

 

Kervansaray

1529 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yapılan tarih içinde özellikle yabancı tüccarların konaklaması için kullanılan kervansarayın restorasyonu tamamlanmış olup günümüzde otel olarak hizmet vermektedir.

 

Çeşmeler

Çeşme, adını Osmanlı Dönemi çeşmelerinden almaktadır. İlçe merkezi planında yerleri belirlenen bu çeşmelerden Anonim Çeşme 1792 yılında, Kaymakam Sadık Bey Çeşmesi de 1885 yılında yaptırılmıştır.

 

Dalyanköy

“Eski Camii” olarak da anılan yer, Çeşme ilçe merkezinin 2 km güneyindedir. Halen bir cami kalıntısı ve geniş mezarlığıyla 11. yüzyıl Türk yerleşmelerine ait ilginç bir örnektir ve görülmeye değerdir.

Altın Kumsallar ve Ilıca

Ilıca Plajı’nın en önemli özelliklerinden biri kıyıdan denize doğru yaklaşık 100 m’lik bir şeridin insan boyunu geçmeyecek derinlikte olmasıdır. Ayrıca denizin içinden kaynayan sıcak termal sular geçmektedir. Bu da yöredeki plajları birer büyük termal havuz haline getirir.

Çeşme Familia Otel  Transfer ; Siz müşterilerimiz için kurulmuş transfer ve taşımacılığın önde gelen isimleri Çeşmeli ÖZBEK Turizm tarafından işletilmektedir. Çeşme Familia Otel  transfer sizleri istediğiniz yerden alıp ege bölgesinde bizim araçlarımızla bizim şöförlerimizle güvenilir , hızlı ve kolay bir erişim sayesinde tur , gezi , transfer ve Shuttle Ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Çeşme Familia Otel  TRANSFER ve Shuttle Servislerinde Birbirinden özel ve güzel süprizler ve indirimli fiyatlar siz müşterilerimizi bekliyor. Özel VIP Araçlarımız , Siz değerli müşterilerimize özel olan ve Familia Otel TRANSFER İşlemlerinizi Kolayca sağlayabileceğiniz araçlarımız sayesinde Çeşme’den gitmek istediğiniz yere sorunsuz , güvenilir , hızlı ve her an ulaşılabilir bir transfer sağlanmaktadır. Çeşme Familia Otel Transfer

Çeşme Familia Otel Transfer Olarak Sizlere ;

Hizmetimiz ise : Çeşme Familia Otel Transfer & Shuttle ve Servis Hizmetleridir. Çeşmeli ÖZBEK Tarafından Sağlanmaktadır. Alaçatı Kısmının İstediğiniz Yerinden Havaalanına Transfer – Gitmek İstediğiniz Yere Transfer & Shuttle Hizmetlerinizi Güvenilir & Konforlu Bir Şekilde Karşılıyoruz. Güvenilir Kadromuz Yeni Araçlarımız ve Güleryüzlü Personellerimiz İle 7/24 Çeşme  Transfer Gidiş – Dönüş Hizmeti Vermekteyiz.

İzmir Çeşme Familia Otel Transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanından Çeşme  Familia Otel  konforlu araçlar ve eğitimli şoförlerimiz ile ulaşımınızı sağlıyoruz.

İzmir Havalimanı Çeşme Transfer

İzmir Çeşme Familia Otel Transfer ve Shuttle hizmetleri sunan firmamız 12 yıllık tecrübesi ile siz değerli misafirlerimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyor. Son model donanımlı araçlarımız ve özel eğitimli şoförlerimiz ile sizlerin konforu ve güvenliği için her türlü detayı düşünüyoruz. İzmir Havalimanından Çeşme’ ye yada Çeşme’ den İzmir’ e transfer ve ulaşım ihtiyaçlarınız için araç filomuzu devamlı yeniliyor ve genişletiyoruz. Bir kişiden onlarca kişiye kadar binek araçlar, özel donanımlı minibüsler ve otobüsler ile İzmir’ den Çeşme  Familia Otel transfer hizmeti veriyoruz. Siz de İzmir-Çeşme ve Çeşme-Familia Otel İzmir transfer ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

İzmir Havaalanı Çeşme Familia Otel Transfer bölgeleri arasında Çeşme Merkez, Alaçatı, Ilıca, Ildır, Dalyan, Çiftlikköy Familia Otel ve Sheraton Çeşme gibi tüm Çeşme otelleri yer almaktadır. Çeşitli marka, model ve büyüklükteki araçlarımız sayesinde tek bir araçla 1 kişiden 27 kişiye kadar transfer sağlayabiliyoruz. Aynı zamanda kalabalık turlar için yüzlerce kişiyi onlarca araç ile kafile halinde turlarını gerçekleştiriyoruz.

Transfer Bölgelerimiz; Çeşme Merkez, Çeşme Alaçatı, Ilıca, Dalyan, Çeşme Sheraton, Çeşme Otelleri, Ildır, Çiftlikköy Familia Otel  ve tüm Çeşme bölgelerine shuttle hizmeti sunuyoruz.

İzmir Havalimanı Çeşme Familia Otel Shuttle hizmetleri için İzmirin en iyi firması olarak müşteri memnuniyetimiz ilk önceliğimizdir.

 
29 Mart 2016
141 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN