+ 90 533 930 40 47

Sosyal Medyada Biz}

Ayvalık Shuttle

Ayvalık Shuttle

Ayvalık Shuttle

Çeşmeli Özbek – Ayvalık Shuttle – Tatil Beldeleri Olan Bu Yerler İnsanın İçini Isıtacak ve Bir O kadarda Güzel Tatil Geçirmenizi Sağlıycak Yerlerdir. Fakat Araç Sıkıntısı Olduğundan Yine Sizlere Hizmetimizi Esirgemiyoruz ve Hemen Ayvalık Shuttle İle İlgili Olarak Sizlere Hizmetlerimizi Sunuyoruz.

Ayvalık Shuttle Sizleri ; Belirlediğiniz Yerlerden Alıp Ulaşmak İstediğiniz Yere Güvenli Bir Şekilde ve Konforlu Bir Şekilde Ulaşımınızı , Transferinizi Yada Shuttle Hizmetlerimizi Sağlıyoruz.

minibus-tahsis-hizmeti

BİZ Ayvalık Shuttle Hizmeti Olarak Sizlere ;

Gitmek İstediğiniz Yere Sizleri Adresten Alıyoruz ve SHUTTLE ‘ i Gerçekleştiriyoruz

Adreslerde Araç Bulamadınızmı ? Hemen Ayvalık Shuttle İle İletişime Geçin. Sizleri Yukarda Belirtmiş Olduğunuz Adreslerden Rahat Bir Şekilde Hızlı ve Güvenilir Transferimiz ; Gelişmiş Filolardan Oluşan Araçlarımız ve Güleryüzlü Personelimiz İle İstediğiniz Yere Sizin İstediği Zaman ve Vakitte 7/24 Olmak Üzere Shuttle Yada Transferinizi Gerçekleştirelim !

Ayvalık Edremit Airport Shuttle Hizmetleri Yurt dışından gelen konuklarımıza, yurt dışına çıkacak olan yada şehirlerarası uçak yolculuğu yapacak olan müşterilerimize; daha rahat bir uçak yolculuğu veya yapılan yolculuğun ardından daha rahat bir adrese ulaşım için,transfer hizmetimiz ile konforlu ve hızlı ulaşımınızı sağlarız . Size düşen sadece bizi aramak ve hareket detaylarını vermek.

NASIL BİR HİZMET ?

Sizi Evinizin Kapısından Alır.

İstenilen Saatte Hareket Eder.

Sadece Size Özel Hizmet Sağlar.

Hızlı ve Konforlu Yolculuk Yapmanızı Amaçlar.

 
19 Mart 2016
132 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN