+ 90 533 930 40 47

Sosyal Medyada Biz}

Alaçatı Transfer

Alaçatı Transfer

Alaçatı Transfer – Transfer Alaçatı 

Alaçatı Transfer ; Siz müşterilerimiz için kurulmuş transfer ve taşımacılığın önde gelen isimleri Çeşmeli ÖZBEK Turizm tarafından işletilmektedir. Alaçatı transfer sizleri istediğiniz yerden alıp ege bölgesinde bizim araçlarımızla bizim şöförlerimizle güvenilir , hızlı ve kolay bir erişim sayesinde tur , gezi , transfer ve Shuttle Ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Alaçatı  TRANSFER ve Shuttle Servislerinde Birbirinden özel ve güzel süprizler ve indirimli fiyatlar siz müşterilerimizi bekliyor. Özel VIP Araçlarımız , Siz değerli müşterilerimize özel olan ve TRANSFER İşlemlerinizi Kolayca sağlayabileceğiniz araçlarımız sayesinde Alaçatı ‘ tan gitmek istediğiniz yere sorunsuz , güvenilir , hızlı ve her an ulaşılabilir bir transfer sağlanmaktadır.

İzmir Alaçatı Transfer

Airporteasy1

Alaçatı Transfer

Alaçatı Transfer Olarak Sizlere ;

Hizmetimiz ise : Alaçatı Transfer & Shuttle ve Servis Hizmetleridir. Çeşmeli ÖZBEK Tarafından Sağlanmaktadır. Alaçatı Kısmının İstediğiniz Yerinden Havaalanına Transfer – Gitmek İstediğiniz Yere Transfer & Shuttle Hizmetlerinizi Güvenilir & Konforlu Bir Şekilde Karşılıyoruz. Güvenilir Kadromuz Yeni Araçlarımız ve Güleryüzlü Personellerimiz İle 7/24 Alaçatı Transfer Gidiş – Dönüş Hizmeti Vermekteyiz.

Çeşme, Havaalanı, Havalimanı, Alaçatı, Ilıca, Otel Transfer Servisi

İzmir Havaalanı Alaçatı Transfer hizmetimiz, özel şoförlü araçlarımız ile güven ve konfor içinde sağlanmaktadır. İzmir, Türkiye’nin belki de her sene en çok ziyaretçi alan şehridir. Ziyaretçilerin büyük bir bölümü de hava yolu ile havaalanı noktasına inip, oradan gidecekleri noktaya transfer hizmetlerinden faydalanmayı tercih etmektedirler. Kişiler aksi halde taksilere yüksek ücretler ödemek veya oldukça fazla ulaşım aracı beklemek durumunda kalmaktadırlar. Bizler ise, firma olarak müşterilerimize kaliteli, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı transfer hizmetleri sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde izmir alaçatı transfer denilince ilk akla gelen firma konumundayız. Bu başarıyı elde etmek için ciddi uğraşlar sarf ettik ve etmeye de devam ediyoruz.

Müşterilerimizin izmir havalimanı alaçatı transfer hizmetlerimizden memnun kalmaları bizim için son derece önemlidir. Transfer hizmetlerimiz kaliteli araçlar ile gerçekleşmektedir. Araç filomuz son derece geniştir ve pek çok türde araç bulunmaktadır. Bu araçlar arasında kalabalık gruplara hitaben minibüsler ve VIP geniş araçlar bulunmaktadır. Binek araçlarımız ise daha küçük gruplara hitap etmektedir. Araçlarımız en lüksünden en ekonomiğe farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Bu sayede transfer hizmetlerimizden yararlanmak isteyen her birey, kolaylıkla havalimanı transferini gerçekleştirebilir.

Alaçatı bölgesi, her sene binlerce, milyonlarca turist çekmektedir. Bizler de firma olarak hem bölgenin kalkınması adına, hem de gelen misafirlerın mağdur olmamaları adına alaçatı shuttle servis hizmetleri gibi hizmetlerimizi de sunmaktayız. Firmamızın izmir havaalanı alaçatı transfer kapsamında pek çok faaliyeti bulunmaktadır. Firma olarak amacımız, sektörün bir numarası haline gelmek ve sektörün kalitesini arttırmaktır. Bunun için de müşteri memnuniyet ilkelerimize son derece bağımlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz, araçlarımıza bindiklerinde kendilerini evlerinde gibi hissedeceklerdir. O konfor, o kalite, o güvence ile transfer hizmetinden faydalandıklarında ise vazgeçemeyeceklerdir. Transfer işi, ciddiye alınması gereken bir iştir ve kişilerin belli sorumlulukları bulunmaktadır. Örneğin transfer filosunda bulunan araçların bakımlarının düzenli olarak yapılması, her çıkış ve geliş işlemlerinde gerekli kontrollerin yapılması, araçların evraklarının eksiksiz olması, araçta bulunacak olan şoförün deneyimli, güven verici, işinde uzman olması gerekmektedir. Firmamızda bütün bu imkanlar bulunmaktadır. Siz de kalite, hız, güvenlik ve uygun fiyatlar ile transfer hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

 
19 Mart 2016
126 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN